UNI-ROCK FESTIVAL 2009 PROGRAMI BELLİ OLDU!
Geçtiğimiz yıl; Opeth, Testament ve Dark Tranquillity headlinerlığında Parkorman'da gerçekleştirilen ve Türkiye'nin şimdiye kadar en çok seyirci çeken metal festivali olarak tarihe geçen Uni-Rock'ın ikincisi Temmuz'un 17, 18 ve 19'unda, İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park'ta! Arch Enemy, Kreator, Amon Amarth, Paradise Lost, Rotting Christ, Firewind gibi Avrupa'nın önde gelen metal gruplarından birkaçını kadrosunda barındırmasıyla dikkat çeken yılın en sert festivalinin sahne programı ilk kez Headbang tarafından açıklanıyor!

UNI-ROCK FESTIVAL 2009
UNI-ROCK FESTIVAL 2009

Geçtiğimiz günlerde konaklama imkanı da eklenen festival ile ilgili son dakika haberlerini, grupların sahne alış saatlerini ve festival ile ilgili tüm bilgileri öğrenmek için, festivalin resmi web sitesi olan www.unirockfest.com adresini takip edebilirsiniz.

Ayrıca festival ile ilgili, yazılı basındaki en büyük dosyayı da Headbang'in Temmuz 2009 sayısında bulabilirsiniz.

İşte grupların sahne alma sıralamaları:


17 TEMMUZ CUMA
ARCH ENEMY
SOUL SACRIFICE
MAGILUM
RAMPAGE
PICKPOCKET
UNDERTAKERS
HEADBANG GRUBU (AND I EXIST)


18 TEMMUZ CUMARTESİ
KREATOR
PARADISE LOST
ROTTING CHRIST
CATAFALQUE
ONE BULLET LEFT
UÇK GRIND
HEADBANG GRUBU (DEATHBLOW)


19 TEMMUZ PAZAR
AMON AMARTH
FIREWIND
EPISODE 13
SAINTS'N'SINNERS
BILOCATE
ARSAMES
HEADBANG GRUBU (MOSH PIT PROJECT)


(15/06/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.