W.A.S.P. İLE İKİNCİ RANDEVU...
Heavy metal tarihinin tartışmasız en büyük isimlerinden Blackie Lawless'ın grubu W.A.S.P. 19 Kasım 2009 tarihinde İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park'ta, kariyerindeki 2. Türkiye konserini vermeye hazırlanıyor.

W.A.S.P.
W.A.S.P.
HARD ROCK/HEAVY METAL EFSANESİ W.A.S.P. BİR KEZ DAHA İSTANBUL'DA!!!

1982 yılında Los Angeles'ta kurulan ve 27 yıllık kariyeri boyunca 13 albüme ve aralarında 'Wild Child', 'Love Machine', 'Animal', 'Sleeping In the Fire', 'The Headless Children' ve 'I Wanna Be Somebody' gibi sayısız hite imza atmış olan karizmatik frontman Blackie Lawless önderliğindeki W.A.S.P. 19 Kasım 2009 tarihinde Istanbul Maçka Küçükçiftlik Park'ta hayranlarıyla ikinci kez buluşmaya hazırlanıyor.

W.A.S.P.'ı belki de Türkiye'de son kez canlı izleme imkanını sağlayacak olan bu muhteşem konseri kaçırmayın.

Bu bir UNIROCK organizasyonudur.


Konserin biletleri Biletix'te satışta!!!
Genel Giriş: 45,00 TL
Sahne Önü: 67,00 TL

http://www.biletix.com/event.htm?id=KLWAS

Konserin biletleri aşağıdaki satış noktalarında 35 TL'den satışta! (Sahne önü biletleri sadece Biletix'te.)

İstanbul, Beyoğlu, Dorock Bar
İstanbul, Kadıköy, Akmar Pasajı, Hammer Müzik
İstanbul, Beşiktaş, Sinan Paşa Pasajı, Pena Müzik
İstanbul, Bakırköy, Kirke Müzik

(29/08/09)

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.