OVER THE RAINBOW
RAINBOW'UN KÜLLERİNDEN...
Hard rock tarihinin en büyük gruplarından Rainbow'un elemanlarından kurulu Over The Rainbow geliyor!! 'Street Of Dreams', 'I Surrender', 'Stargazer', 'Kill The King', 'Long Live Rock'n'Roll', 'Since You've Been Gone' ve bir sürü Rainbow hit'i dinlemeye hazır mısınız?

OVER THE RAINBOW
OVER THE RAINBOW
HARD ROCK HEYECANI OVER THE RAINBOW İLE DEVAM EDİYOR!!!

Hard rock tarihinin en büyük gruplarından Rainbow'un elemanlarından kurulu Over The Rainbow geliyor!! 'Street Of Dreams', 'I Surrender', 'Stargazer', 'Kill The King', 'Long Live Rock'n'Roll', 'Since You've Been Gone' ve bir sürü Rainbow hit'i dinlemeye hazır mısınız?

70'li yılların unutulmaz Hard Rock gruplarından Rainbow'un elemanları olan Joe Lynn Turner, Bobby Rondinelli, Greg Smith ve Paul Morris ile grubun kurucusu ünlü gitarist Ritchie Blackmore'un oğlu Jürgen Blackmore tarafından kurulan Over The Rainbow, Türk Rainbow hayranları ile buluşmaya geliyor.

Over The Rainbow 7 Ekim'de İstanbul'da rEFRESH The Venue'de vereceği konserde "Ritchie Blackmore's Rainbow", "Rising", "Long Live Rock'n'Roll", "Down To Earth", "Difficult To Cure", "Straigth Between The Eyes", "Bent Out Of Shape" ve "Stranger In Us All" albümlerinden unutulmaz şarkıları seslendirecek.

Temmuz ayında gerçekleşen DEEP PURPLE İstanbul konserinden sonra 2009 yılının en önemli ikinci hard rock konserinde, Over The Rainbow'dan önce İstanbullu hard'n Heavy grubu Saints'N'Sinners sahne alacak.

www.mood-pro.com

Konserin biletleri Biletix'te satışta!!!
Tam: 56,00 TL
Öğrenci: 41,00 TL
http://www.biletix.com/event.htm?id=KLOWE

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.