Headbang  
http://www.headbang.com.tr/haberler/00944/
SON DAKİKA: DARK TRANQUILLITY TÜRKİYE TURNESİ İPTAL!
2-3-4-5 Aralık 2009 tarihlerinde sırasıyla İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Ankara'da düzenleneceği duyurulan Dark Tranquillity Türkiye turnesi konserleri iptal olmuştur.

DARK TRANQUILLITY
DARK TRANQUILLITY
Grubun resmi web sitesi ve resmi Myspace sayfası tarafından açıklanan iptal haberine sebep olarak, organizasyonu düzenleyecek olan Uni-Rock Organizasyon gösterildi.

Uni-Rock tarafından yapılan resmi açıklama şu şekilde:

UNIROCK AÇIKLAMASIDIR!!!

"2-5 Aralik 2009 tarihlerinde gerceklesmesi planlanan Dark Tranquillity konserleri bilet satislarinin yetersizligi nedeniyle iptal edilmistir.
Biletix satis noktalarindan bilet satin alanlar yarindan itibaren biletlerini iade edebilirler.
Biletix disindaki satis noktalarindan bilet alanlarin iadeleri 7 Aralik Pazartesi gununden itibaren yapilacaktir.
Hammer Muzik, Dorock Bar ve Kirke Muzikl`ten bilet satin alanlar paralarini geri alabilir veya isterlerse Dark Tranquillity biletlerini herhangi bir fark odemeden 2-4 Temmuz tarihlerinde gerceklesecek olan Unirock Festival kombine biletiyle degistirebilirler.

Bu karari almak bizim icin son derece zor oldu. Ancak bu turnenin dogurabilecegi maddi zarar hem Unirock Festival`e, hem de onumuzdeki aylarda gerceklesecek diger projelerimize ciddi anlamda zarar verme olasiligi tasiyordu.

Bu istenmeyen durumdan oturu grubun tum fanlarindan ozur dileriz."

Unirock Ekibi

(01/12/09)

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.