W.A.S.P.  : Röportaj No:007 |
ADALET HER YERDE DEĞİLSE, HİÇBİR YERDE DEĞİLDİR - Malcolm X

Yıllardır gerçek heavy metal icra eden birkaç gruptan biri olan W.A.S.P., albüm satışları konusunda hüsran yaşasa da, fanlarının sadakati konusunda asla hayal kırıklığına uğramıyor. Grubun geçtiğimiz günlerde yayınladığı son albümü ''Dominator'' da bu aradaki bağı daha da sıkıştırıcı nitelikte. Headbang dergisi olarak Özgür Öğret'in heavy metal dünyasının en nevi şahsına münhasır ismi, büyük üstat Blackie Lawless'la yaptığı röportajı sunmaktan onur duyuyoruz...

W.A.S.P.
W.A.S.P.

"Dominator" albümüyle bir anlamda "Dying for the World"ü tekzip ediyorsun ama bu bir özür değil, kandırılmış bir adamın öfkesi, doğru anlamış mıyım?
Kesinlikle bir özür değil. 11 Eylül'ün sorumlularının cezalandırılmasını o gün ne kadar istiyorsam bugün de o kadar istiyorum, değişen bir şey yok. Değişen tek şey artık Bush'un yalan söylediğini biliyor olmamız. Bana göre ikisi birbirinden gece ve gündüz kadar ayrı albümler.
Bunu sordum çünkü dün gece iki albümü arka arkaya dinledim ve sanki birbirlerini tamamlıyor gibiler, bir arada 11 Eylül'den günümüze gelen duruma dair bir günlük gibi.
Bu şekilde düşünmemiştim, haklı olabilirsin.
Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.