Headbang  
http://www.headbang.com.tr/roportaj/00106/
 : Röportaj No:054 |
''YA EN İYİSİNİ YAPARIM, YA HİÇ YAPMAM!''

Bu röportajı yapmak için Blue Jean'in ofisine gittiğimde Çağlan, Doğu ve ben çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorduk, ne de olsa Kral rahatsızdı. Normalde ne kadar konuşkan olduğunu bildiğim halde ben bile kısa cevaplar vereceğini düşünmüştüm, ama 2 saat 7 dakika süren konuşmanın ardından artık bizim binayı terketme zorunluluğumuzdan dolayı röportajı bitirmek zorunda kaldığımda anladım ki King'i hakikaten hiçbirşey yıldıramazmış! Aşağıda okuyacaklarınız bu röportajın son derece kırpılmış hali. Detayları merak edenlere bunları daha sonra ulaştırmanın bir yolunu düşüneceğim... Şimdilik tadımlık halini okuyabileceksiniz ancak. (D) ile işaretlediğim sorular Doğu adına sorduklarımdır, bilginize. Buyrun ''Give me your soul... please'' albümünü yeni çıkarmış olan, En iyi Metal Performansı dalında Grammy adayı Kral ile muhabbete...

KING DIAMOND
KING DIAMOND

Selam King, sırt problemlerinden başlayalım istersen. Sağlık sorunlarından dolayı önce Avrupa, sonra da Kuzey Amerika turnesini iptal etmek zorunda kaldın. Peki seni ne zaman tekrar sahnede görebileceğiz?
Selam Seyda, iyileşiyorum ama ne yazık ki zaman alıyor. 6 aydan fazla oldu ve çok yavaş iyileşiyor. Başlarda geceleri uyuyamıyordum bile ağrıdan. Ama bugüne kadar tek bir tane bile ağrı kesici almadım.

Neden?
Belimi farkında olmadan zorlayıp iyileşme sürecini uzatmamak için.

Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.