DECIMATION  : Röportaj No:055 |
DECIMATION

Ankaralı Death Metal grubu Decimation, ''Entering Celestial Ruins'' adlı ilk albümünü yayınladı.

DECIMATION
DECIMATION

Entering Celestial Ruins piyasaya çıktığı günden beri üzerinde konuşulabilecek kadar zaman geçti. Albüme gelen tepkiler genel olarak nasıldı? Sanırım kayıtla ilgili ortak bir sıkıntı dile getirildi ama bunun dışında benim denk geldiğim yorumlar hep olumluydu...
Albüme gelen yorumlar genelde uç noktalarda oldu, ya çok beğendi dinleyici ya da hiç beğenmedi. Zaten bütün death metal fanlarına hitap eden bir albüm olmadığını ben de kabul ediyorum. Ama genelde tepkiler kayıtın kirliliği ve davul kaydının yetersizliği üzerineydi. Kayıtta kirli bi soundu özellikle istedik fakat durum biraz kontrolümüzden çıktı, bir sonraki albümde bu durumu kontrol altında tutacağız.

Decimation adını ilk olarak Helpless Souls demosuyla duyanlar olarak albümü dinleyince bayağı bir şaşırdığımızı itiraf etmeliyim. Bu iki ürün arasındaki belirgin tür değişikliği için ne söyleyebilirsin, bundan sonra da bu tip cesur denemeler yapmaya devam edecek misiniz yoksa şu anki nokta grubun varmak istediği yer mi?
Aslında bunu 'cesur bi deneme yapalım' diyerek yapmadık, biraz klasik olacak ama içimizden geleni yaptık sadece. Yeni albümün nasıl bişey olacağını ben de bilmiyorum ve ne tür bişey geleceğini bende merak ediyorum açıkçası.

Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.