Headbang  
http://www.headbang.com.tr/roportaj/00388/
 : Röportaj No:065 |
AZRAİL SEZONU AÇTI

Henüz reşit bile değilken kuzenlerinizle grup kurun, daha bira satın alacak yaşta değilken albümünüz çıksın, hayatınız turnelerde geçsin, dağılın, birleşin ve 2008'e geldiğinizde son albümünüz en iyi albümünüze kafa tutacak kalibrede olsun. Olacak iş mi? Olmuşu var: Thrash'in anavatanı San Fransisco, Bay Area'dan Death Angel! Telefonda grubun gitaristi Rob Cavestany...

DEATH ANGEL
DEATH ANGEL

KÜÇÜK YAŞTA ALDIM SAZI ELİME

Death Angel üyeleri Japon değil, Filipin asıllı Amerikalı beş kuzen. Gitarist Rob Cavestany'nin deyimiyle "Thrash'in Jackson 5'ı". En küçükleri 14, en büyükleri ise 19 yaşındayken yarattıkları "The Ultra Violence" albümüyle girdikleri müzik dünyasında en büyüklerden biri olamasalar da kendilerine has tarzlarıyla araştırmacı metalcilerin kült gruplarından biri olmayı başardılar. O günlerde işler kolay değilmiş tabi:

Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.