DECAYING PURITY  : Röportaj No:077 |
KADIKÖY'DE VAHŞET

Kulak zarı tecavüzünden sabıkalı dört Kadıköylü genç, İspanyol bir firmadan çıkan albümleriyle yakın zamanda arlanıp uslanmaya hiç niyetleri olmadığının sinyallerini verdi. Ne diyelim, dünya hassas kulaklı insanlar için giderek daha zor yaşanır bir yer olmaya başladı, onlar için üzgünüz:)

DECAYING PURITY
DECAYING PURITY

Öncelikle albüm için tebrikler. Her açıdan beklediğimize değecek bir çalışmayla karşı karşıyayız gibi duruyor. Sizi bu röportajla tanıyacak insanlar için "Phases of Dimensional Torture" hakkında kısaca bilgi verebilir misin?
Öncelikle grubum adına ben teşekkür ederim. Bu bizim ilk albümümüz ve geneli 2-3 yıllık eski bestelerimizden oluşmakta. Daha yeni parçalarımızdan oluşan bir albüm yapmayı düşündük ama eski parçalarımız sevdiğimiz parçalardı ve onları aradan çıkartalım dedik. Albüm biri intro, toplam 12 parçadan oluşmakta. Kapak tasarımı Jon Zig (Disgorge, Deeds Of Flesh, Suffocation kapaklarını çizen abi/ Utku) tarafından yapıldı ve şu sıralar Grotesque Productions etiketi ile yurtdışında yayınlandı. Yakın zamanda yurtiçi dağıtımı da başlayacak.
Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.