Headbang  
http://www.headbang.com.tr/roportaj/00402/
 : Röportaj No:078 |
ANKARA'DA DÜNDEN BERİ ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ

Ankara'nın medarı iftiharı Since Yesterday, geçtiğimiz ay HORSE the band'le çıktığı turnede herkesi kendine hayran bıraktı. Biz de kendilerine kayıtsız kalamadık tabii...

SINCE YESTERDAY
SINCE YESTERDAY

Öncelikle HORSE the Band turnesi hakkında biraz bilgi verir misiniz?
Bundan yaklaşık iki ay önce HORSE the band'e ait Erik (Lord Gold-Klavye) imzalı bir mail aldık. Kendileri grubumuzu iki senedir takip ettiklerini, buna bağlı olarak da son albümlerinin dünya turnesi kapsamında ülkemize de uğrayarak birkaç konserde birlikte çalabilmemizin mümkün olup olamayacağını sordular. Aramızda ciddi bir şekilde bu grubun fanları mevcuttu. Gerçekten inanılmaz keyifliydi tüm konserler.
MySpace sayfanızda bir albüm kaydından bahsedilmekte...
Evet, ilk albümümüzün kaydındayız. Kaydı kurduğumuz ev stüdyomuzda gerçekleştirmekteyiz. Ama albümümüzle ilgili ilk resmi detayı buradan sizlerin aracılığıyla açıklayabiliriz. Görsel tasarım işlerini bu albümden itibaren çok büyük fanı olduğumuz bir sanatçıya devretmeye karar verdik. Piyasayı yakından takip edenler In Flames, Sepultura, Unearth, Deftones, NOFX, Helmet gibi pek çok efsane grup ile çalışmış, kendisi de bu vesile ile dünya müzik endüstrisinde bir efsane haline gelmiş ve son olarak da yeni albümümüzün tasarım işlerini üstlenmiş olan Derek Hess'i tanıyordur. Derek, her fırsatta bu projeye dahil olmanın kendisi için ne kadar heyecan verici olduğunu belirtiyor. Samimiyetini bize kendi giyim firması olan Strhess Clothing'ten sponsorluk vererek gösterdi. Bu olay bizim için sözlerle anlatılamayacak derecede gurur verici.
Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.