SLIPKNOT  : Röportaj No:92 |
İSTANBUL'DA ÇALMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ GELECEK SENE ORADAYIZ!

Kaliforniya temsilcimiz Korhan Demirkaya metal dünyasının en yıkıcı festivali olan Mayhem Festival'in kulisinde Slipknot'ın basçısı Paul Gray'le söyleşti. Slipknot'ın #2'si grubun 25 Ağustos'ta yayınlanacak albümü ''All Hope Is Gone'' ve grubun Türkiye konseri hakkında çarpıcı bilgileri Korhan'la paylaştı. İlk defa Headbang'de!

SLIPKNOT
SLIPKNOT

Türkiye'de birçok hayranınızın olduğunu biliyor musun?
Biliyorum. Türkiye'den birçok e-posta alıyorum. Seneye Türkiye'de konserimiz olacak. Sanırım İstanbul'da.
Şahane! Gelecek ay çıkacak yeni albüm hakkında konuşalım.
Şimdiye kadarki albümlerimiz arasından en favori albüm bu oldu benim için. Slipknot tam olarak ne ifade ediyorsa onu barındırıyor. Hem en hızlı ve heavy şarkılarımızı, hem de en melodik ve müzikal şarkılarımızı içeriyor. Müzikal açıdan en iyi Slipknot albümü diyebilirim. Evvelki gece dinledim, o kadar sert ki. Çok güzel.
Yeni albümden bir şarkı çalıyorsunuz bu turnede...
Evet, 'Psychosocial'i çalıyoruz. Bu gece eğlenceli olacak.


Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.